ViVa

ViVa

Zadanie

Vytvorte komplexnú ecommerce stratégiu a marketingovú stratégiu s následnou aplikáciou celkového online media mixu pre spoločnosť Viva - najväčšieho importéra sanity na Slovensku.

Ako sme premýšľali

Viva je na Slovenskom trhu jednoznačnou jednotkou a tak sme k ecommerce stratégii aj pristupovali. Najskôr sme zanalyzovali značku, určili jej positioning a určili sme postup, ako zlepšiť e-shop a získať tak viac spokojných klientov.

Riešenie

Mať „dobre nastavené PPC-čka“ už nestačí. Tisíce produktov v databáze nie je nič nevšedné. Vo Vive sme vytvorili unikátny spôsob tvorby databáz, ktoré pomáhajú návštevníkom nájsť produkty na správnom mieste a e-shopu zabezpečujú dokonalé párovanie so skladovým či fakturačným systémom. Automatizovane prijímame a odosielame dáta pomocou feedov a nastavených pravidiel, dynamicky sa prispôsobujeme trhu a konkurencií v cenotvorbe, čo je dnes tou skutočnou hodnotou. A v najbližších rokoch aj určite bude. S kvalitnou databázou a vhodne zvolenou stratégiou komunikácie je dnes Viva úspešná v predaji na cez Google, Facebook, Heureku, cez affiliate, atď. A sme radi, že má množstvo vracajúcich sa klientov, ktorí nakupujú priamo a vďaka, že aj na istotu.