Prespor

Prespor

Klient

Prespor je tradičný predajca stavebného materiálu a profesionálneho náradia so sídlom v Bratislave.

Zadanie

Prvou požiadavkou bolo spracovanie jednoduchého prezentačného webu klasického predajcu stavebných materiálov. Po niekoľkých stretnutiach však prerástlo do potreby zmeniť prístup na online, sebaprezentáciu, ale hlavne potreby klientov.

Riešenie

Po úvodných analýzach bolo nevyhnutnou potrebou spracovať redesign loga, definovať firemnú identitu a vytvoriť marketingovú stratégiu. Prespor ako spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, stabilným a veľmi fundovaným tímom a tiež klientmi, ktorí vyžadujú profi prístup, služby a produkty, sa veľmi výrazne odlišuje od konkurencie. Toto sme využili aj v stratégii a kreatíve riešenia. Claimom sa stal slogan Tvoríme majstrov!

Ďalším krokom bolo spracovanie webu s e-shopom a hlavne vytvoriť kvalitnú databázu produktov. Táto je dnes základným úspechom fungujúceho eshopu s tisíckami produktov a tisíckami spokojných klientov. Multichannel prístup zastrešený hlavne výkonnostnými PPC kampaňami, cenovými porovnávačmi, sociálnymi sieťami, ale aj rôznymi offline kanálmi je postupným vývojom nahradzovaný za omnichannel prístup.