Mid Social media manager

Do tímu hľadáme ďalšieho šikovného a úplne normálneho kolegu na pozíciu SOCIAL MEDIA MANAGER.

Názov pozície

Mesto: Bratislava
Typ: fulltime / part time
Plat: 1200-1600€

O nás

Sme partia seniorov, ktorí sa v marketingu pohybujú už mnoho rokov a náš skillset je unikátnou kombináciou šikovných ideamakerov, talentovaných dizajnérov, rýchlych programátorov a marketingových analytikov, ktorých spája nervydrásajúca záľuba v psychológii.

Analyzujeme značky a ich komunikáciu, zisťujeme, prečo niektoré veci fungujú a iné nie a vymýšľame, ako denne atakovať hranice našej kreativity a klientovej fantázie.

Venujeme sa najmä tvorbe webov (microsites, prezentačné weby, e-shopy) a online performance (sociálne siete, Google, porovnávače).

Klienti, s ktorými nás vždy baví pracovať: DHL, Eset, Viva, Prespor, Ozeta, Cinemax, Reality.sk, Sodastream.

Náplň práce

Ako seniori hľadáme parťáka, nie zamestnanca - my všetci máme za sebou roky praxe a to očakávame aj od teba. Na starosti budeš mať okrem nastavovania reklám aj orientáciu v aktuálnych trendoch, spoluprácu so stratégmi a copywritermi pri tvorbe obsahu a kompletné zastrešenie kampaní na sociálnych sieťach, ako aj monitoring ich výsledkov.

Táto pozícia je skôr vhodná pre mid či senior človeka. Nie si ani jedno z toho, no si junior s potenciálom a chceš sa stať špičkovým digitalcom? Ak si trúfaš zamakať a naučiť sa niečo nové, radi sa tebou necháme prekvapiť.

Požiadavky

  • prax na pozícii social media managera alebo performance managera aspoň 3 roky
  • skúsenosti s nastavovaním kampaní na Facebooku, LinkedIne, Instagrame s pôsobivými výsledkami
  • strategické myslenie
  • schopnosť zodpovedať za svoju prácu a jej výsledky
  • zmysel pre sarkazmus výhodou
  • angličtina na úrovni, za ktorú sa nehanbíš, je viac než vítaná
  • ak si navyše zbehlý aj v e-commerce marketingu a Googli, radi ti vytvoríme špecifické podmienky (lebo si uvedomujeme, že si jednorožec), toto však nie je podmienkou
  • potrebujeme minimálne 5h tvojho času denne

Ponúkame

  • práca je na faktúru, preto ťa nevnímame ako zamestnanca, ale ako rovnocenného parťáka a kolegu
  • to znamená, že do práce môžeš chodiť fyzicky (sedíme v príjemných officoch v BBC1 a nemáme žiaden open space), alebo aj nemusíš - záleží nám len na dodržiavaní deadlinov a správne odvedenej práci
  • ako benefit od nás dostávaš 15 dní platenej dovolenky ročne
  • máš možnosť vybrať si svoj lovebrand a naši obchodníci ti pomôžu získať ho ako klienta
  • ak ťa nebaví vyhrávať nezmyselné kamarátske marketingové ceny či zapájať sa do 200 tendrov mesačne - si na správnej adrese (našim cieľom je zabávať sa v práci a nie ničiť ľuďom život marketingom)
  • kolektív normálnych a inteligentných ľudí - považujeme to za našu najväčšiu konkurenčnú výhodu

Ak hľadáte agentúru, ktorá plní priania na počkanie, ste na správnej adrese. Ozvite sa a skonzultujte s nami, čo všetko je možné pri troche fantázie.

Životopis/CV

Nahrajte PDF súbor do veľkosti 10 Mb.

Portfólio/iná príloha

Kliknutím na "Odoslať správu" súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Ďalšie pracovné ponuky

Account manager

Skúsenosti:

Práca v reklamnej agentúre aspoň 2 roky

Pracovný pomer:

TPP/Faktúra

Termín nástupu:

Ihneď

Finančná odmena:

1500 - 2000 €